Faturalı ve Garantili Profesyonel Hizmet İletişime Geç

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Kişiye sağ/sol konumlarda yaklaşık 25-30 derece arasında 10 dakika süreyle otomatik olarak pozisyon aldırır. Bu sayede günün her saatinde hastanızı yatak yarası riskinden uzaklaştırır ve varsa açılmış olan yatak yarasını tedavi edersiniz. Bu korumayı hem 24 saat boyunca yaparsınız hem de hastanızı gece uykusundan uyandırmamış olursunuz. Kişinin kilogramını manuel olarak ayarlayabilirsiniz ve kişiye ideal konfor sağlamış olursunuz.

  • GÜVENİLİR, FATURALI VE GARANTİLİ Profesyonel Hizmet
  • Aynı Gün Hızlı ve Profesyonel Teslimat
  • 7/24 CANLI WhatsApp ve Telefon Desteği

Pozisyon veren 30 derecePOZİSYONLU HAVALI YATAK SİSTEMİ
Yatak içerisinde pozisyon alma güçlüğü çeken veya bundan sonraki yaşam kalitesini yatak içerisinde geçirecek kısmi yatalak hastalar için dizayn edilmiş bir üründür.
Kişiye sağ/sol konumlarda yaklaşık 25-30 derece arasında 10 dakika süreyle otomatik olarak pozisyon aldırır. Bu sayede günün her saatinde hastanızı yatak yarası riskinden uzaklaştırır ve varsa açılmış olan yatak yarasını tedavi edersiniz. Bu korumayı hem 24 saat boyunca yaparsınız hem de hastanızı gece uykusundan uyandırmamış olursunuz. Kişinin kilogramını manuel olarak ayarlayabilirsiniz ve kişiye ideal konfor sağlamış olursunuz. Bu yeni basınç ayarlama sistemi hava tüplerinin ayarlamasını yapabilirsiniz. Bu son yeni teknoloji ile bası yaraları tedavisinde ve korunmasında, ayrıca hasta bakımında tüm istenilen özellikleri hepsini bir arada üzerinde toplayan yeni jenerasyon bir üründür. Ayrıca üzerindeki mevcut çarşafını istediğinizi anda çıkararak yıkama yapabilirsiniz. Çarşafı özel bir kumaştan üretildiği için temizliği ve yerleştirilmesi son derece kolaydır. Yatak üzerinde hastanızın sırtının kuru kalması için altı adet havalandırma noktası bulunur ve böylece bası yarasının önlenmesindeki en önemli faktörlerden birisi olan nem ortadan kaldırılmış olur. Motor bölümü üzerindeki tuş sayesinde hastanıza hem pozisyon verdirebilir, isterseniz de aynı zamanda yatağa temas noktalarındaki basınç sistemini değiştirerek ideal koruma ve açılmış yatak yaralarının tedavisinde ve önlenmesinde kullanabilirsiniz. Dünyadaki tüm rakiplerine oranla oldukça ekonomik olan bir pozisyon veren havalı yatak ürünümüzdür. 150 kg ağırlığa kadar olan hastalarımız rahatlıkla kullanabilir.

Teknik Özellikleri:
A girişi ve B girişi ( Kan Dolaşımı Rahatlatma, Hava teması sağlama), D girişi (sağa 10-20-30 derece pozisyon aldırma), E girişi (Sağa 10-20-30) derece pozisyon aldırma. Pozisyon aldırma sayesinde akciğer sekrasyonu attırma özelliği.
Havalı Yatak A+B sistemde çalışma, hava verme ve pozisyon verme özellikleri aynı anda çalışma özelliğine sahiptir. 1+1 sayesinde yatak basıncının düşmesi engellenmiştir. Ağırlık merkezlerinin temas ettiği 6 hücre hava verme özelliğine sahiptir.
İstenildiğine Panel üzerinden Basınç min. ve max ayarı yapılabilir. İstenildiğinde Pozisyon verme özelliği Açılıp Kapatılabilir. İstenildiğinde alt ve static ayarlamaları yapılabilir. Elektrik kesintilerinde alarm sistemi mevcuttur.
Havalı yatak birbirinden bağımsız 20 + 6 hücreden oluşmaktadır. 20 Hücre A+B yeteneğine sahiptir. 20 hücre içinde 6 hücre hava verme yeteneğine sahiptir. Paralel uzun 6 hücre pozisyon aldırma yeteneğine sahiptir. 2 yüksek hücre pozisyon, 4 küçük hücre denge hücreleridir.
Havalı yatağın ölçüleri 90x190 standart hasta karyolası ebatlarındadır. Yükseklik 12+7=19 cm'dir. 150 kg ağırlığa kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. 24 saat pozisyon verme özelliği havalı yatağın en büyük özelliğidir. 
Havalı yatağın motorları sessiz çalışmaktadır. Sertlik ve basınç ayarları panel üzerinde mevcuttur. 
Havalı yatak koruyucu fermuarlı poliüretan sıvı geçirmeyen havayı geçirebilen özelliktedir. Silinebilme özelliğine sahiptir. 
90 derecede yıkanabilir. 
Fabrikasyon hatalarına karşı iki yıl garantilidir. 
Bakteri filtresi mevcuttur.
Havalı yatağımızın en büyük özelliği pozisyon verebilme yeteneğine sahip olmasıdır.
İstenildiği takdirde pozisyon kapatılıp sistem kapatılıp sabit havalı yatak haline getirilebilmesidir.
İstenildiğinde pozisyon verme özelliği açılıp kapanabilir.
Acil durum sigortaları mevcuttur. Yangın, yüksek voltaj, aşırı su teması vs. gibi durumlarda otomatik sigorta attırma. 

>