Faturalı ve Garantili Profesyonel Hizmet İletişime Geç

Kumandalı Yatak

Ekonomik fiyatı ve fonksiyonel özellikleri sayesinde hastane ve evde bakım uygulamalarında kullanabileceğiniz bir yatak modelidir. Uzun süre ve kısa dönem yatacak hastalar için tavsiye edebileceğimiz bir karyola çeşididir. Alüminyum malzemeden üretilmiş yan korkuluklar sağlam ve darbeye dayanıklı olarak üretilmiştir. Hasta korkuluktan güç alabilir, kendini doğrultabilir. Korkuluk sistemi kullanımı oldukça pratik mandallı sistemdir.

  • GÜVENİLİR, FATURALI VE GARANTİLİ Profesyonel Hizmet
  • Aynı Gün Hızlı ve Profesyonel Teslimat
  • 7/24 CANLI WhatsApp ve Telefon Desteği

2 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta Yatağı

Ekonomik fiyatı ve fonksiyonel özellikleri sayesinde hastane ve evde bakım uygulamalarında kullanabileceğiniz bir yatak modelidir. Uzun süre ve kısa dönem yatacak hastalar için tavsiye edebileceğimiz bir karyola çeşididir. Alüminyum malzemeden üretilmiş yan korkuluklar sağlam ve darbeye dayanıklı olarak üretilmiştir. Hasta korkuluktan güç alabilir, kendini doğrultabilir. Korkuluk sistemi kullanımı oldukça pratik mandallı sistemdir. Karyola üzerinde bulunan iki adet 4500 n. gücünde motorlar sırt ve ayak ucu hareketlerini yapmakta, ve sırt yüksekliğini 90 dereceye kadar çıkarabilmektedir. Bu pozisyon hastanızın yemek yeme, gazete kitap okuma gibi ihtiyaçlarını kolayca karşılamasını sağlar. Ayak ve baş ucu panelleri anti bakteriyel özellikli abs plastik malzemeden imal edilmiştir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Rahatlıkla yerine takılıp çıkarılabilmektedir.

Pozisyonu ayarlanabilen, el kumandası ile hareket eden, ev tipi abs başlıklı 2 motorlu hasta karyolası

Özellikler

Dual motor sistemiyle çalışmaktadır.
4500 newton gücünde iki adet motor elektrik veya pil enerjisi ile çalışır.
İki hareketli olup el kumandası ile baş ve ayak bölümleri hareket eder.
Hasta oturarak yemek gibi ihtiyaçlarını rahatça karşılar. Gereken durumlarda da karyolanın ayak kısmını kumanda yardımıyla rahatça kaldırabilir.
Karyolanın yan korkulukları alüminyum kaplamadır. Korkuluklar hastanızın yataktan düşmesini engeller. Yan korkuluklar seyyar olup, yerinden çıkartılabilir ve tekrar takılabilir.
4 adet karyola tekeri güçlendirilmiş plastik malzemeden üretilmiştir. Her yönde dönebilen tekerleklerde kilit sistemi mevcuttur. Tekerleklerin çapı 100 mm'dir.
Hasta karyolası tam hijyen sağlayan fırın boyama sistemi ile renklendirilmiştir.
Evlerde, hastanelerde, huzur evleri ve sağlık merkezlerinde kullanıma uygundur.
Karyolaya sabitlenebilen 1 adet serum askısı vardır.
2 yıl garantilidir (Fabrika Hatalarına Karşı). 10 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır.
Platform üzerindeki delikler sayesinde hasta yatağı şiltesinin hava almasını sağlar ve nemi engeller.

Ölçüleri

Yerden yükseklik: 40 cm
En: 90 cm
Boy: 190 cm