Faturalı ve Garantili Profesyonel Hizmet İletişime Geç

Asansörlü Dört Motorlu Yerli Üretim Hasta Yatağı

Full Abs 4 Motorlu trenlendenburg ve ters trenlendenburg hareketli yoğun bakım karyolası. El kumandası ile kolay bir kullanım sunan ve tüm hareketleri dört tane piston motor kullanımıyla sağlanan, yatan hastanın da, ilgilenenlerin de yaşamını kolaylaştıran dört motorlu hasta karyolası, en cazip fiyat ile adresinize geliyor. İhtiyacınız olan ölçüleri ve yüz seksen iki yüz kilo ağırlığa kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün dört köşesinde de serumu takabileceğiniz askılar eşliğinde dizayn edilmiştir.

  • GÜVENİLİR, FATURALI VE GARANTİLİ Profesyonel Hizmet
  • Aynı Gün Hızlı ve Profesyonel Teslimat
  • 7/24 CANLI WhatsApp ve Telefon Desteği

4 Motorlu Full Abs Trendelenburg Fizik Tedavi Hasta Yatağı

Full Abs 4 Motorlu trenlendenburg ve ters trenlendenburg hareketli yoğun bakım karyolası.
El kumandası ile kolay bir kullanım sunan ve tüm hareketleri dört tane piston motor kullanımıyla sağlanan, yatan hastanın da, ilgilenenlerin de yaşamını kolaylaştıran dört motorlu hasta karyolası, en cazip fiyat ile adresinize geliyor. İhtiyacınız olan ölçüleri ve yüz seksen iki yüz kilo ağırlığa kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün dört köşesinde de serumu takabileceğiniz askılar eşliğinde dizayn edilmiştir. Dört adet frenli tekerlek ile kullanımı istediğiniz ölçüde kolaylaştırılan karyolanın tekerlekleri paslanmayan, üç yüz altmış derece dönebilen ve güçlendirilmiş plastik malzemeden üretilmiştir. Üst platformda yer alan hava deliklerinin katkısıyla terlemenin önüne geçen, her şeyi ile uzun ömürlü ve kullanışlı hasta karyolasına www.hastayataklari.biz fırsatlarıyla hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Teknik Özellikleri
Ölçüleri
Karyola dış ölçüleri: En 100 cm, Boy 200 cm, yükseklik min. 55 cm, max. 80 cm
Karyola iç ölçüleri: En 90 cm, Boy 190 cm

4 Motorlu Elektrikli Hasta Yatağı Özellikleri
Karyolanın baş ucu, ayak ucu trenlendenburg, ters trenlendenburg ve aşağı yukarı hareketleri 4 adet piston motor kullanılarak yapılmaktadır. Ergonomik el kumandası sayesinde kolayca kullanılabilmektedir.
Piston motorlar sayesinde 180-200 kg ağırlıktaki hastalarda rahatlıkla kullanılabilir.
Karyolanın başlık ve korkulukları Anti bakteriyel Abs malzemeden üretilmiştir. Abs Hasta Karyolası kategorisinde bir üründür.
Karyolanın tekerlekleri 360 derece dönebilen, paslanmayan, güçlendirilmiş plastik malzemeden üretilmiş olup 4 adet frenli teker kullanılmıştır.
Karyolanın dört köşesinde serum askısı takma yerleri mevcuttur.
Hasta karyolası üzerinde portatif standart nikelajlı serum askısı bulunmaktadır.
Karyolanın tüm metal aksamı anti bakteriyel elektrostatik toz boya ile boyanıp 200 derecede fırınlanmaktadır.
Karyolamızın üst platformunda bulunan hava delikleri sayesinde terleme önlenmiş olur.